Proizvodi za doručak, namazi i kava.
3 proizvoda

Podravka · 0,67 kg
3,59 €
5,36 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,59 €

Podravka · 0,67 kg
3,59 €
5,36 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,59 €

Podravka · 0,66 kg
4,55 €
6,89 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,55 €