Proizvodi za doručak, namazi i kava.
7 proizvoda

Aro · 0,5 kg
6,79 €
13,58 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,79 €

Barcaffe · 0,5 kg
10,89 €
21,78 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,89 €

Franck jubilarna · 0,4 kg
8,25 €
20,63 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 8,25 €

Nescafe dolce gusto · 0,16 kg
6,39 €
39,94 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,39 €

Nescafe dolce gusto · 0,101 kg
6,39 €
63,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,39 €

Rioba · 50 kom
10,85 €
0,22 €/kom
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,85 €

Rioba · 50 kom
10,85 €
0,22 €/kom
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,85 €