Proizvodi za doručak, namazi i kava.
3 proizvoda

Lino lada · 0,7 kg
6,29 €
8,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,29 €

Lino lada · 0,7 kg
6,29 €
8,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,29 €

Nutella · 0,75 kg
7,79 €
10,39 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 7,79 €