Proizvodi za doručak, namazi i kava.
30 proizvoda

Argeta · 0,095 kg
1,45 €
15,26 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,45 €

Argeta · 0,095 kg
1,45 €
15,26 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,45 €

Argeta · 0,095 kg
2,29 €
24,11 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,29 €

Aro · 0,5 kg
6,79 €
13,58 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,79 €

Barcaffe · 0,5 kg
10,89 €
21,78 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,89 €

Bruggen · 0,5 kg
0,99 €
1,98 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,99 €

Čokolino · 1 kg
8,59 €
8,59 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 8,59 €

Čokolino · 0,5 kg
4,85 €
9,70 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,85 €

Čokolino · 1 kg
8,59 €
8,59 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 8,59 €

Franck jubilarna · 0,4 kg
8,25 €
20,63 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 8,25 €

Gavrilović · 0,15 kg
1,99 €
13,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,99 €

Gavrilović · 0,1 kg
1,19 €
11,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,19 €

Gavrilović · 0,1 kg
1,19 €
11,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,19 €

Lino lada · 0,7 kg
6,29 €
8,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,29 €

Lino lada · 0,7 kg
6,29 €
8,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,29 €

Lino pillows · 0,5 kg
4,59 €
9,18 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,59 €

Lino pillows · 0,5 kg
4,59 €
9,18 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,59 €

Metro Chef · 0,9 kg
5,99 €
6,66 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,99 €

Nescafe dolce gusto · 0,16 kg
6,39 €
39,94 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,39 €

Nescafe dolce gusto · 0,101 kg
6,39 €
63,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,39 €

Nesquik · 0,625 kg
5,75 €
9,20 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,75 €

Nutella · 0,75 kg
7,79 €
10,39 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 7,79 €

Podravka · 0,67 kg
3,59 €
5,36 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,59 €

Podravka · 0,67 kg
3,59 €
5,36 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,59 €

Podravka · 0,66 kg
4,55 €
6,89 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,55 €

Rioba · 50 kom
10,85 €
0,22 €/kom
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,85 €

Rioba · 50 kom
10,85 €
0,22 €/kom
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,85 €

Varžak · 0,9 kg
16,49 €
18,32 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 16,49 €

Viola · 1 kg
5,99 €
5,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,99 €

Viola · 1 kg
5,99 €
5,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,99 €