Proizvodi za doručak, namazi i kava.
6 proizvoda

Argeta · 0,095 kg
1,45 €
15,26 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,45 €

Argeta · 0,095 kg
1,45 €
15,26 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,45 €

Argeta · 0,095 kg
2,29 €
24,11 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,29 €

Gavrilović · 0,15 kg
1,99 €
13,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,99 €

Gavrilović · 0,1 kg
1,19 €
11,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,19 €

Gavrilović · 0,1 kg
1,19 €
11,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,19 €