Keksi, čokolade i čips.
9 proizvoda

7days · 0,06 kg
0,75 €
12,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,75 €

Aro · 1 kg
2,49 €
2,49 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,49 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Kraš · 0,8 kg
3,79 €
4,74 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,79 €

Kraš · 0,96 kg
4,79 €
4,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,79 €

Kraš · 0,84 kg
4,75 €
5,65 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Kraš · 0,84 kg
4,75 €
5,65 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,75 €