Keksi, čokolade i čips.
18 proizvoda

7days · 0,06 kg
0,75 €
12,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,75 €

Aro · 1 kg
2,49 €
2,49 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,49 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Frondi · 0,25 kg
2,45 €
9,80 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,45 €

Kinder · 0,15 kg
3,79 €
25,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,79 €

Kinder joy · 0,02 kg
1,75 €
87,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,75 €

Kraš · 0,8 kg
3,79 €
4,74 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,79 €

Kraš · 0,96 kg
4,79 €
4,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,79 €

Kraš · 0,84 kg
4,75 €
5,65 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Kraš · 0,84 kg
4,75 €
5,65 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Pringles · 0,165 kg
2,49 €
15,09 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,49 €

Pringles · 0,165 kg
2,49 €
15,09 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,49 €

Pringles · 0,165 kg
2,49 €
15,09 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,49 €

Snickers · 0,113 kg
2,09 €
18,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,09 €