Keksi, čokolade i čips.
6 proizvoda

Kinder · 0,15 kg
3,79 €
25,27 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,79 €

Kinder joy · 0,02 kg
1,75 €
87,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,75 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Milka · 0,3 kg
3,99 €
13,30 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Snickers · 0,113 kg
2,09 €
18,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,09 €