Riblje i povrtne konzerve te ajvari.
6 proizvoda

Aro · 0,185 kg
1,25 €
6,76 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,25 €

Eva · 0,1 kg
3,35 €
33,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,35 €

Rio Mare · 0,16 kg
2,99 €
18,69 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Rio Mare · 0,16 kg
2,99 €
18,69 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Rio Mare · 0,32 kg
6,99 €
21,84 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,99 €

Rio Mare · 0,32 kg
6,99 €
21,84 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,99 €