Riblje i povrtne konzerve te ajvari.
4 proizvoda

Carnex · 0,4 kg
4,19 €
10,48 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,19 €

Podravka · 0,4 kg
3,89 €
9,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,89 €

Podravka · 0,4 kg
5,49 €
13,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,49 €

Podravka · 0,4 kg
3,89 €
9,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,89 €