Riblje i povrtne konzerve te ajvari.
16 proizvoda

Aro · 0,185 kg
1,25 €
6,76 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,25 €

Carnex · 0,4 kg
4,19 €
10,48 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,19 €

Eva · 0,1 kg
3,35 €
33,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,35 €

Metro Chef · 1,275 l
3,99 €
3,13 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Podravka · 0,69 kg
3,49 €
5,06 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,49 €

Podravka · 0,4 kg
3,89 €
9,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,89 €

Podravka · 0,4 kg
5,49 €
13,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,49 €

Podravka · 0,4 kg
3,89 €
9,73 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,89 €

Podravka · 0,8 kg
1,99 €
2,49 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,99 €

Podravka · 0,67 kg
2,89 €
4,31 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,89 €

Podravka · 0,15 kg
1,75 €
11,67 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,75 €

Podravka · 0,4 kg
1,49 €
3,72 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,49 €

Rio Mare · 0,16 kg
2,99 €
18,69 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Rio Mare · 0,16 kg
2,99 €
18,69 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Rio Mare · 0,32 kg
6,99 €
21,84 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,99 €

Rio Mare · 0,32 kg
6,99 €
21,84 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,99 €