Začini, umaci, kečap i proizvodi od rajčice.
15 proizvoda

Barilla · 0,4 kg
2,89 €
7,23 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,89 €

Barilla · 0,19 kg
3,95 €
20,79 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,95 €

Fant · 0,06 kg
1,35 €
22,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,35 €

Fant · 0,065 kg
1,35 €
20,77 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,35 €

Fant · 0,06 kg
1,35 €
22,50 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,35 €

Kotanyi · 0,025 kg
1,29 €
51,60 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,29 €

Kotanyi · 0,04 kg
3,19 €
79,75 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,19 €

Kotanyi · 0,008 kg
1,19 €
148,75 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,19 €

Kotanyi · 0,036 kg
3,99 €
110,83 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Podravka · 0,5 kg
1,09 €
2,18 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,09 €

Šafram · 0,5 kg
3,59 €
7,18 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,59 €

Šafram · 0,1 kg
2,39 €
23,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,39 €

Šafram · 0,1 kg
1,49 €
14,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,49 €

Vegeta · 0,5 kg
3,89 €
7,78 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 3,89 €

Zvijezda · 1 kg
2,95 €
2,95 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,95 €