Tjestenina, riža i srodni proizvodi.
6 proizvoda

Aro · 1 kg
1,65 €
1,65 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,65 €

Barilla · 0,5 kg
1,49 €
2,98 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,49 €

Barilla · 0,5 kg
1,79 €
3,58 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,79 €

Barilla · 0,5 kg
1,09 €
2,18 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,09 €

Riso scotti · 1 kg
4,49 €
4,49 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 4,49 €

Riso scotti · 1 kg
5,99 €
5,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,99 €