Osnovne namirnice za kuhanje i pripremu jela.
14 proizvoda

Aro · 0,75 l
7,99 €
10,65 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 7,99 €

Aro · 1 l
0,65 €
0,65 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,65 €

Aro · 1 l
1,65 €
1,65 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,65 €

Aro · 1 kg
0,95 €
0,95 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,95 €

Ekoklas · 1 kg
1,99 €
1,99 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,99 €

Franck · 0,45 kg
0,99 €
2,20 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,99 €

Franck · 0,5 kg
1,85 €
3,70 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,85 €

Metro Chef · 0,5 l
2,19 €
4,38 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,19 €

Ol Istria · 0,75 l
21,59 €
28,79 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 21,59 €

Podravka · 2 kg
1,58 €
0,79 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,58 €

Solana Pag · 1 kg
0,95 €
0,95 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 0,95 €

Zvijezda · 1 l
1,69 €
1,69 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,69 €