Sredstva za rublje, posuđe i čišćenje.
16 proizvoda

Arf · 0,4 kg
1,99 €
4,97 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,99 €

Bref · 0,1 kg
5,99 €
59,90 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 5,99 €

Domestos · 0,75 l
2,99 €
3,99 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Domestos · 0,75 l
2,99 €
3,99 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,99 €

Finish · 94 kom
14,99 €
0,16 €/kom
Sidrena cijena 10.9.2026.: 14,99 €

Likvi · 0,45 l
1,25 €
2,78 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 1,25 €

Mr.Muscle · 1 l
6,99 €
6,99 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 6,99 €

Ornel · 0,8 l
2,15 €
2,69 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,15 €

Ornel · 0,8 l
2,15 €
2,69 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 2,15 €

Persil · 4,5 l
22,99 €
5,11 €/l
Sidrena cijena 10.9.2026.: 22,99 €

Persil · 4,95 kg
22,99 €
4,64 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 22,99 €

Vanish · 0,97 kg
10,59 €
10,92 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,59 €

Vanish · 0,97 kg
10,59 €
10,92 €/kg
Sidrena cijena 10.9.2026.: 10,59 €